Z Mistrzostw Polski Wushu wracamy z 5 złotymi medalami, jednym srebrnym i jednym brązowym medalem.Złoto wywalczyli Radek KuziaPaweł GrzymałaKamil SwatAgata Fijałkowska,Dagmara Tchorek. Srebrny medal wywalczył Mateusz Dymek, który w wyniku kontuzji nie mógł stanąć do walki finałowej.Brązowy medal przywozi Bartek Krzemiński.Tym razem nie wystartował Gerard Paduchowski ale spisał się dobrze w roli pomocnika trenera. W składzie naszej drużyny był również Konrad Górecki ,który pełnił funkcje sędziego.Dodatkowo trójka naszych zawodników Agata, Paweł, Kamil wyróżnieni zostali Pucharem dla najlepszych zawodników. Wyjazd na zawody był dofinansowany przez Urząd Miasta Płocka w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2017 r. Gratulacje dla zawodników!!!