W dniach 16 – 17 listopada w warszawskiej hali „Arena Ursynów” rozegrany został XVII Puchar Polski WUSHU. Organizatorem imprezy był Polski Związek WUSHU a patronat honorowy objął Ambasador Chińskiej Republiki Ludowej Xu Jian.
Uczniowski Klub Sportowy Sanda Płock reprezentowało pięciu zawodników. Startowali w konkurencji walk Sanda oraz Qingda. Do Płocka przywieźli  cztery medale: 3 złote i 1 srebrny.
Najmłodszy z płockiej ekipy, Mateusz Dymek, startujący w kategorii Qingda 13 – 14 lat do 52 kg wywalczył złoty medal. Został również wyróżniony przez sędziów tytułem najlepszego juniora zawodów.
W kategorii Qingda 15 – 16 lat do 65 kg na najwyższym stopniu podium stanął Dominik Wszelaki.
Wśród zawodników kategorii Sanda 17 – 18 lat do 80 kg bezkonkurencyjny okazał się Tomasz Lorenc.
Szesnastoletnia Dagmara Tchorek, która w swojej grupie wiekowej nie miała przeciwniczek,  stanęła do walki w kategorii Sanda 19 – 35 lat do 48 kg. Po bardzo wyrównanej walce finałowej sędziowie jako zwyciężczynię ogłosili zawodniczkę warszawskiego klubu Copacabana.