Dwudziestego października w Szczecińskim Domu Sportu, z udziałem 246 zawodników z 50 klubów, rozegrany został Polish Fighters Cup 7. Był to turniej otwarty mogli w nim startować zarówno zawodnicy zrzeszeni w Polskim Związku Kickboxingu jak i zawodnicy z innych sportów walki. Rozgrywane były kategorie Kick light, Full Contact, Low kick oraz  K1

Uczniowski Klub Sportowy „Sanda Płock” reprezentowała siedmioosobowa ekipa.

Na najwyższym stopniu podium stanęła debiutująca w kategorii Seniorek w formule Kicklight Agata Fijałkowska. Dla Agaty było to ponowienie sukcesu sprzed roku (w poprzedniej edycji Turnieju Agata wywalczyła złoto w kategorii juniorek)

 

Srebrny medal  Seniorów w formule Full Contact wywalczył Radosław Kuzia – Senior do 63 kg, który w finale zmierzył się z bardzo doświadczonym zawodnikiem gospodarzy Sebastianem Samiłą (Alkon Szczecin)  Mistrzem Świata Juniorów z 2016r. Po wyrównanym pojedynku sędziowie przyznali zwycięstwo zawodnikowi gospodarzy.

Wśród  juniorów w formule Low kick Srebrny medal przywiózł  Rafał Jaworski – junior  do 71 kg,  w finale zmierzył się Tomaszem Lasotą (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)

Srebrne medale juniorów w formule Kick light  zdobyli Dominika Tchorek Junior do 55 kg przegrywając w finale z Wiktorią Kolczyk (Champion Gdańsk)

oraz debiutując w kickboxingu Jakub Gil Junior do 57 kg, który  po dwóch wygranych walkach ze względu na kontuzję nie mógł zawalczyć w finale

Na najniższym stopniu podium stanęła Klaudia Kozłowska –Kick light  Junior do 55 ustępując w półfinale Wiktorii Kolczyk (Champion Gdańsk)  kg oraz Paweł Grzymała – Low kick Junior do 57 kg. Mierząc  się o wejście do finału przegrał z bardziej doświadczonym Adrianem Dziubałtowskim (Piotrkowska Szkoła Sztuk Walki TOM CENTER)

Dla zawodników Naszego klubu było to cenne zdobycie doświadczenia przed kolejnym sezonem w 2019 roku

Kolejny start  naszych zawodników już w listopadzie -Puchar Polski  Kick Light Seniorów i Juniorów  16-17.11.2018 – Otwock