Wracamy z kolejnymi medalami z Mistrzostw Polski Full Contact, które odbyły się w Kaliszu w dniach 06.-07.04.2018.

Turniej składał się z MP seniorów i juniorów młodszych 6-7.04 oraz MP juniorów starszych 7-8.04. Wyjazd był dofinansowany przez Urząd Miasta Płocka w ramach wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2018 roku.

Zaczynamy od historycznego medalu w kategorii do 86kg seniorów, gdzie Damian Soczewka zapisuje się w dziejach naszego klubu brązowym medalem. Jest to pierwszy medal seniorski zdobyty dla UKS Sanda Płock i trzeci medal w kategorii seniorów w dziejach płockiego kickboxingu Full Contact. Ostatni medal zdobyty był 18 lat temu. Dodamy tylko, że impreza MP zawsze była obstawiona mocnymi zawodnikami z osiągnięciami światowymi. Gratulacje Damian!!!

W  rywalizacji juniorów rozbiliśmy przysłowiowy „worek z medalami”…

Duma nas rozpiera i wszystkim gratulujemy!!!

Mistrzynią Polski juniorek młodszych w kategorii -52 kg została Dominika Tchorek, Mistrzem Polski Juniorów starszych w kategorii -60kg został Radek Kuzia
Wice Mistrzostwo Polski Juniorów Starszych zdobyli: Paweł Grzymała -54kg oraz Rafał Jaworski -71kg .
Brązowe Medale przywożą do Płocka: Kamil Swat junior starszy – 63,5kg ,Agata Fijałkowska, która z braku przeciwniczek w swojej kategorii zmierzyła się z zawodniczkami z kategorii wyższej – 70kg.


Wszyscy zawodnicy dali bardzo dobre walki.

Ostatecznie zawodnicy UKS 'Sanda Płock” zdobyli dwa złote, dwa srebrne i trzy brązowe medale.

 

Teraz chwila oddechu i trenujemy dalej 🙂