W dniach 14-16 kwietnia w Nowej Soli odbyły się Mistrzostwa Polski Kickboxingu w formule Low Kick juniorów młodszych, starszych i seniorów. Uczniowski Klub Sportowy „Sanda Płock” reprezentowało sześcioro zawodników. Podopieczni trenera Piotra Paśnika do Płocka  z Nowej Soli przywieźli  2 brązowe medale oraz Mistrzostwo Polski Seniorek.

Brązowy medal seniorów wywalczył Jakub Gil, który w kategorii -60kg w walce ćwierćfinałowej po bardzo mocnym pojedynku pokonał jednogłośną decyzją sedziów Oskara Cionek  (Klub Sportowy FIGHT HOUSE Nowy Sącz) Walkę półfinałową wygrywa  bardziej doświadczony Cezary Osieł (Sportowy Klub Kick-Boxing Politechniki Lubelskiej) i tym samym przechodzi do finału.

W ćwierćfinale juniorów młodszych do 51 kg zadebiutował w formule Low Kick Sebastian Sobczak, który w mocnej wyrównanej walce przegrywa przed czasem w trzeciej rundzie po celnym kopnieciu obrotowym Jakuba Biernackiego (Stark Kickboxing Team Częstochowa). Dla Sebastiana jest to pierwszy medal w formule ringowej przywieziony dla Płocka i na pewno nie ostatni.

Świetnie spisała się Agata Fijałkowska, która po trzech pojedynkach została Mistrzynią Polski Seniorek do 65kg. W walce ćwierćfinałowej Agata pokonuje jednogłośną decyzją sedziów Zuzanne Kusiak (Stowarzyszenie Wiśniewski Kick-boxing Piaseczno-Łoziska) W Pófinale po mocnej walce pokonuje również jednogłośnie Natalię Jęczek (Paco Team Mysłowice) tym samym przechodzi do finału. Kategoria Agaty została wybrana na wieczorną Galę finałową, w której zmierzyła się z Amelią Cymerman (Akademia Mieszanych Sztuk Walki Wilkowice). Po emocjonującym pojedynku walka zakończyła się zwycięstwem płocczanki Agaty Fijałkowskiej. W seniorkach jest to  pierwsze złoto Agaty w formule Low Kick.  Dotychczas Agata dwukrotnie była Mistrzynią Polski Seniorek w Formule Kick light, Wicemistrzynią  Low kick 2021r. oraz brązową medalistką K1 2019r. oraz full contact 2019r. Natomiast w juniorach największym sukcesem Agaty było Wicemistrzostwo Świata K1 Włochy 2018r.

Pozostali zawodnicy UKS „Sanda Płock”  : Stanisław Popielski, Tomek Tomczyk, Julia Nowacka  po mocnych i wyrównanych pojedynkach zakończyli rywalizacje poza podium zdobywając cenne doświadczenie, które zaowocuje w przyszłości.
W zawodach wystartowało 402 zawodników z ponad 100 klubów.

Zajęcia w klubie są dofinansowane  przez Urząd Miasta Płocka w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej 2023.