W dniach 8 – 10 marca w Mysiadle rozegrane zostały Mistrzostwa Polski Kadetów Młodszych i Starszych w Kickboxingu w formule Kick Light. W zawodach wzięło udział 278 zawodniczek i zawodników z 64 klubów. Uczniowski Klub Sportowy „Sanda Płock” reprezentowała Aleksandra Lipińska oraz Szymon Lewandowski. Podopieczni trenera Piotra Paśnika wywalczyli dwa srebrne medale. Do rywalizacji w kategorii Kadetka Młodsza stanęło siedem zawodniczek. W pierwszej walce, stosunkiem głosów 2 -1, Ola pokonała Dominikę Niemiec z Wielicko – Gdowskiej Szkoły Walki Prime. Druga walka zakończyła się przez dyskwalifikację Poli Stołowskiej z Klubu Bokserskiego Legia Warszawa. W walce finałowej rywalką płocczanki była Julia Szyjkowska z A&W Team Obrowo. Niestety odniesiona wcześniej kontuzja nogi uniemożliwiła kontynuowania pojedynku. Tym samym Aleksandra została Wice Mistrzynią Polski.

Wyjazd na zawody był dofinansowany ze środków Miasta Płocka w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w 2019 r.

W kategorii Kadet Starszy do 69 kg o medale walczyło aż piętnastu zawodników. W pierwszym starciu Szymon pokonał Bartłomieja Chudziaka z MKS Kalina Lublin przez przewagę techniczną. W ćwierćfinale jego rywalem był Leon Mamczarek z NINJA ACADEMY Warszawa, z którym wygrał jednogłośnie na punkty. W walce półfinałowej rękawice skrzyżował z Marcelem Nowakiem z KS POLONIA 1912 Leszno. Po bardzo zaciętym pojedynku, stosunkiem głosów 2 -1, sędziowie przyznali zwycięstwo płocczaninowi. Walka finałowa od początku do końca stała na bardzo wysokim poziomie. Niestety, niejednogłośną decyzją zwyciężył Szymon Gaczyński z KSW Szczecinek. Po trzech zwycięskich pojedynkach Szymon został Wice Mistrzem Polski.