W dniach 1 – 3 .10.2010 w krakowskim Centrum Sportu i Rekreacji „Kolna”  odbył się IV Otwarty Puchar Europy Kung-Fu/Kuoshu Seniorów oraz I Otwarty Puchar Europy Kung-Fu/Kuoshu Juniorów. W zawodach wzięły udział drużyny ze Słowacji, Szwajcarii, USA, Iranu, Rosji, Dani, Pakistanu, Ugandy, Azejberdżanu, Egiptu oraz 9 klubów Kung-Fu z Polski.
Na tak prestiżowych zawodach nie mogło zabraknąć reprezentantów Uczniowskiego Klubu Sportowego „Sanda Płock”. Klub reprezentowało ośmiu zawodników, którzy startowali w trzech konkurencjach: Lei Tai full contact, Shuai Jiao (chińskie zapasy) oraz Light contact juniorzy.
Złote medale w swoich konkurencjach wiekowych i wagowych zdobyli: Kamil Gawiński, Adrian Grabarczyk, Gaik Kadimyan oraz Adam Grzelak, który na co dzień trenuje w dwóch klubach: „Sanda Płock” i „Fu Hok Kuen Płock”. Srebrne medale zdobyli: Ruben Gharybyan i Paweł Miklaszewski. Tuż za podium, na IV miejscu, po trzech stoczonych pojedynkach swój start w zawodach ukończył Mateusz Dymek.
Wyjazd na zawody nie byłby możliwy gdyby nie wsparcie firmy „M&M Automatyka Przemysłowa” oraz Państwu Dymek, za co zarząd klubu i wszyscy startujący zawodnicy serdecznie dziękują.